SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Numero sa Modelo:SWR-1200L2
Brand:Softel
MOQ:1
gou  FWiFi Timing Switch
gouWiFi sa Bisita ug Kontrol sa Ginikanan
gouDual-core nga CPU, Dual Wireless nga CPU
Detalye sa Produkto
Mga Teknikal nga Parameter
Aplikasyon sa Network
Pagdumala
Pag-download
01
Deskripsyon sa Produkto
2.4G + 5G
Dual-core nga CPU
Gipalugway nga 4* nga mga Antenna
MU-MIMO
Ipv6
Butang SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Mga Sumbanan sa Wireless IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Memorya/Pagtipig 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Mga Port sa LAN sa Interface 2×10/100Mbps Katulin sa Wireless 300Mbps (2.4GHz)
Interface WAN Port 1×10/100Mbps 867Mbps(5GHz)
Eksternal nga Suplay sa Kuryente 12VDC/1.5A Kasubsob sa WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
Lapad x D x Taas 180×130×26mm Mga Wireless nga Mode
Wireless Router; WISP; AP
Sertipikasyon CE, RoHS Antena 2×2.4GHz
Buton WPS/Pag-reset 2×5GHz