SFT6400A 4*GE Inputs PAL B/G NTSC 64 in 1 IP ngadto sa Analog Modulator
Numero sa Modelo:  SFT6400A
Brand:Softel
MOQ:1
gou  Suportahi ang BISS De-scrambling
gou  Pagsuporta sa Pagsal-ot sa OSD (Logo ug Caption)
Detalye sa Produkto
Mga Teknikal nga Parameter
Pangunang mga Kinaiya
Software sa Pagdumala
Pag-download
01
Deskripsyon sa Produkto
1. PASIUNA
2. MGA BAHIN
-2U chassis, taas nga densidad aron makadaginot sa gasto sa pagpadala
-Suporta sa pagsal-ot sa OSD (Logo ug Caption) para sa matag channel, sayon ​​nga operasyon
-Suporta sa CC/Subtitle/Teletext
-Pagsuporta sa BISS De-scrambling (Gipalambo pa)
-Pagsuporta sa pag-usab sa impormasyon sa programa, daghang pagpili sa audio
-4 ka GE port (maximum nga 64 IP input sa MPTS/SPTS), Max 840Mbps para sa matag GE input
-64 ka dili-kasikbit o kasikbit nga mga carrier output, matag 32 ka carrier sulod sa 400MHz
-Pagsuporta sa pagdumala sa Network nga nakabase sa Web
Ang SFT6400A 4*GE Inputs 64 sa 1 IP ngadto sa Analog Modulator
Pagsulod Interface/rate 4 ka GE port (maximum nga 64 IP input)Max 840Mbps para sa matag input sa GE
Agos UDP, UDP / RTP, 1-7 ka pakete (SPTS/MPTS)
Protokol sa Transportasyon UDP/RTP, unicast ug multicast, IGMP V2/V3
Gitas-on sa Pakete 188 / 204 ka Byte
Tunog MPEG-1/2 Layer 1/2, (HE-)AAC, AC3
Datos CC, Teletext, Mga Subtitle, Pag-subtitle sa DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Ratio sa Aspeto 4:3
Mga konektor 75Ω, F-jack
Sakop sa frequency 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth sa Pag-abot 400MHz (matag usa 32 ka carrier)
Lebel sa output -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Kapildihan sa pagbalik ≥ 14dB
Mini nga frequency distration. ≥ 60dB
Katukma sa nahabilin nga carrier 1%
Estandard sa TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Ratio sa signal sa video ngadto sa kasaba ≥ 60dB
Interface sa Network Pagdumala 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Datos 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Ang uban Output sa resolusyon sa imahe 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Kapsyon: nagsuporta sa daghang mga pinulongan, direksyon sa pag-scroll ug katulin nga gipahiangay
Pag-adjust sa volume sa output 0 – 100%
Heneral Pagtangtang sa serbisyo 483mm×330mm×88mm (L x H)
Temperatura 0~45℃(operasyon), -20~80℃(pagtipig)
Suplay sa Kuryente AC100V±10%, 50/60Hzo AC 220V±10%,50/60Hz
SFT6400A_Mga Pangunang Kinaiya
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP ngadto sa Analog Modulator Datasheet.pdf