FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access Terminal Box
Numero sa Modelo:  FTTX-PT-M16
Brand:Softel
MOQ:10
gou  Gibutang sa bungbong o gibutang sa mga poste
gou  Magamit para sa Multiple FTTx Network Building
gou All-in-One para sa fiber splicing, splitting, ug distribution
Detalye sa Produkto
Mga Teknikal nga Parameter
Dimensyon ug mga Paagi sa Kable
Manwal sa Pag-instalar
Pag-download
01
Deskripsyon sa Produkto
Mubo nga Deskripsyon
FTTX-PT-M16Kahon sa Terminal sa Pag-access sa Fibergikinahanglan ug popular sa pag-deploy sa FTTH.
Mga Feature sa Pag-andar
Karon, atong hisgotan ang mga espesipikasyon sa FTTX-PT-M16: Mga kinahanglanon sa palibot: Temperatura sa pagtrabaho: -40°C hangtod +85°C Relatibong humidity: ≤85% (+30°C) Presyon sa atmospera: 70KPa hangtod 106Kpa Pangunang teknikal nga datos: Insertion loss: ≤0.15dB UPC return loss: ≥50dB APC return loss: ≥60dB Lightning Protection Technical Data Sheet: Ang insulation resistance tali sa grounding device ug sa mga metal nga bahin sa kahon dili moubos sa 2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. Ang resistant voltage tali sa grounding device, sa lawas sa kahon, ug sa mga metal nga bahin niini dili moubos sa 3000V (DC)/min, nga walay breakdown o flashover; U≥3000V.
Materyal PC+ABS
Gidak-on (A*B*C) 319.3*214*133mm
Pinakataas nga Kapasidad 48
Gidak-on sa Pag-instalar (Hulagway 2) D*E 52*166*166mm
Ngadto sa pinakadako nga diametro sa kable (mm) ᴓ8~14mm
Pinakataas nga gidak-on sa lungag sa sanga ᴓ16mm
Mga adaptor sa SC/A PC nga dili masudlan og tubig 16
Kinahanglanon sa kalikopan
Temperatura sa Pagtrabaho -40℃~+85℃
Relatibong Humidity ≤85%(+30℃)
Presyon sa Atmospera 70KPa~106Kpa
Mga Espesipikasyon sa Aksesorya sa Optiko
Pagkawala sa pagsulod ≤0.3dB
Kapildihan sa pagbalik sa UPC ≥50dB
Kapildihan sa pagbalik sa APC ≥60dB
Kinabuhi sa pagsal-ot ug pagkuha >1000 ka beses
Teknikal nga mga Espesipikasyon nga Dili Madutlan sa Dalugdog
Ang grounding device gi-isolate uban sa cabinet, ug ang isolation resistance kay ubos sa 2MΩ/500V(DC).
IR≥2MΩ/500V
Ang makasugakod nga boltahe tali sa grounding device ug kabinete dili moubos sa 3000V (DC) / min, walay puncture, walay flashover; U ≥ 3000V